Ogłoszenie

Forum nie czynne

#1 2009-11-06 16:10:18

szymasd

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-03
Posty: 5
Punktów :   -2 

Rangi

RANGI : 5000-1000 p. najgorszy od początku
3000-5000 p. Średni gracz
0 - 3000 p. najlepsi gracze

Wszelkie uwagi proszę pisać jako odpowiedzi .


Czytając rangi pamiętajcie o nazwie sojuszu .

Offline

 

#2 2009-11-09 19:32:02

olixem

Postowicz

Zarejestrowany: 2009-11-06
Posty: 11
Punktów :   

Re: Rangi

Funkcja płazów wesoło skaczących po lesie niedźwiedzi. Koniczyna polna to taki niewielki stwór z czterema kudłatymi odnóżami przednimi, Ha ha ha krzaki i forum internetowe. Jeśli myślisz, że korek wycisza perkusję – zjedz ukraińskiego cukierka i możemy iść. Widziałem, jak chmury deszczowe śpiewały o zmutowanych długopisach. Flądry? Nie widzę różnicy między ludźmi czyżbym miał agrafkę w myszy gdy dziamdziam? Nie patrz, co powie Marek Grechuta o twoich oknach, zbieraj pokemony używając sylab. Premier lubi rozgrzebywać, ale nie mów mi o naleśnikach kiedy aligatory się patrzą groźnie. Niewielki ten kalkulator, ale poręczność nawet najbardziej brązowych warzyw to tak jak półka sklepowa. Obowiązkowe są tu przeciwsłoneczne okulary, ich brak powoduje płyty DVD z historią piłki nożnej. Hardcore'owy jest ten chomik, prawie tak jak pisanki. Piszesz pamiętnik bo twoja pamięć sięga prawie tak daleko jak ja widzę matematyczne wzory na bolidzie Formuły 4. Wszystko widać jak na zegarku, ta maszyna nie wystartuje bo czego ja tu siedzę, tak nad rzeką to nie ma nawet dróg dobrych, a co dopiero pomarańcza. Gdzie jest wejście do tego lasu. I nie patrz na te runy, grzeb w kasecie i wybierz swoje przeznaczenie przez jazdę na motocyklu z łyżką w zębach.


Ten post był edytowany 9454241 razy.
Everyone lies

Offline

 
Forum nie czynne

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.paheli.pun.pl www.ekipa-amarena.pun.pl www.ftims09.pun.pl www.rsn-2010.pun.pl www.bazarek.pun.pl